150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Pixterandbro.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Pixterandbro.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Bilgilerinizin gerçekten Pixterandbro.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

Sitemizde kredi kartınız ile yaptığınız tüm alışverişlerinizde Dünya'nın lider kredi kartı ödeme sistemi sağlayıcılarından PAYU altyapısı kullanılmaktadır. PAYU hakkında detaylı bilgiye www.payu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

YEŞİL ADRES ÇUBUĞU NEDİR?

En üst seviye güven ürünü olarak tasarlanan EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir.  EV ibaresine sahip olan sertifikalar "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile diğer SSL setifikalarından farklı olarak tarayıcının adres çubuğunda görüntülenen özel bir güven logosuna sahip, bu sayede kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.

Sitemizdeki gibi EV SSL kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner. Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği dikkat çekici bir şekilde gösterilir. Bu doğrulama sayesinde kimlik hırsızlıklarına karşı etkin bir önlem alınmış olunur.

Sitemiz 2048 bit şifreleme ile Dünya'nın en güvenilir SSL Sertifika sağlayıcılarından biri olan GlobalSign firmasının Extended Validation SSL sertifikasını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Yukarıda anlatıldığı üzere tarayıcınızın adres çubuğunda gördüğünüz "Yeşil Adres Çubuğu" ile sitemize ait bilgileri görüntüleyebilir ve güvenirliğini teyit edebilirsiniz.

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon