150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

Tüm Oyuncular İçin Özel Oyun Alışveriş Rehberi

Her Bro, senin de oyuncu olduğunu biliyoruz.

Bu güçlü cihazlar Windows 10’un en iyi özelliklerine, yeni oyun özellikleri, birinci sınıf teknik kapasite ve sevdiğiniz oyunları oynama gücüyle birlikte sahip.

Bu yılbaşında oyun için yeni bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyor, ama bu kadar çok seçenek karşısında bir türlü tercih yapamıyor olabilirsiniz. Yeni donanım alırken oyuncular çoğunlukla kendi gereksinimlerine uygun cihaz ve özelliklere bakarlar, ancak hiçbir cihaz diğerine benzemez. İster deneyimli bir oyuncu olun ister oyunculuğa yeni girecek olun, bu yılbaşı döneminde tüm oyuncular Windows 10 PC’lerde aradıklarını bulacaklar.

Oyun için geliştirilen özellikleriyle Windows 10, oyun oynamak için dünyanın en iyi Windows sürümü. Oyun Modu, oyuncuların oyunlarına daha fazla sistem kaynağı ayırmalarını ve Windows 10 üzerinde daha performanslı bir oyun deneyimi sağlar.

Zaman zaman oyun oynayan ve oyun oynamanın yanı sıra Windows Hello, Cortana gibi Windows 10 özellikleri ile üretken olabilmek isteyenler, bu oyun PC’lerini kaçırmasın:

HP OMEN Laptop – 17t

HP OMEN Laptop – 17t

Biraz daha güçlü bir şey mi istiyorsunuz? Daha hızlı işlem gücü ve uzmanlaşmış grafikleri olan, belki de her yere yanınızda götürebileceğiniz kadar hafif bir şey? Aşağıdaki premium PC’lere bir bakın:

ASUS ROG Strix GL503

ASUS ROG Strix GL503

Lenovo Legion Y720 Laptop

Lenovo Legion Y720 Laptop

ASUS ROG Zephyrus

ASUS ROG Zephyrus

HP Omen X

HP Omen X

Acer Predator 21X

Acer Predator 21X

Her bir iş ortağımızın Windows ekosistemine kazandırdığı yenilikler ve bu çekici tasarıma sahip, zengin özelliklerle dolu cihazların oyunlara kattığı canlılık bize heyecan veriyor. 

 


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon