100 TL Üzeri %20 İndirim ve KARGO BEDAVA!

Trendyol Modelleri ve İndirimli Trendyol Fiyatları

Trendyol Grup, Türkiye'de moda e-ticaret sektöründeki en büyük alışveriş sitesidir.

Trendyol Grup markaları arasında Trendyol.com, Modagram.com ve Milla by trendyol bulunur. Dünyaca tanınan çeşitli giyim markalarının ürünlerinin satışını yapmaktadır. 700 kişilik bir ekiple çalışan Trendyol, kuruluşundan altı ay sonra ABD merkezli yatırım şirketi olan Tiger Global'den destek almıştır. Ayrıca Google, Amazon, Groupon, Zynga ve Twitter gibi şirketlere yatırımlar yapan Kleiner Perkins ve Avrupa Kalkınma Bankası da yatırım yapmıştır.

Trendyol, alışveriş internet sitesinde güvenlik 128 bit şifreleme ile sağlanmakta ve Facebook'ta e-mağazası bulunmaktadır. 2013 yılı içerisinde İstanbul ilinin Sarıyer ilçesine bağlık Maslak mahallesindeki yeni ofisine taşınmıştır.

Son aylarda Türkiye’deki girişimcilik ekosistemine moral veren haberler art arda geliyor. Önce dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Zynga, Gram Games’i 250 milyon dolara satın aldı. Hemen ardından Trendyol, Çinli e-ticaret devi Alibaba’ya satıldı. Ve son olarak da yazılımcılar için akıllı bildirim platformu sunan OpsGenie, aynı alanda yer alan 295 milyon dolara aynı alanda yer alan Atlassian’ın bünyesine katıldı. Şu ana kadar neredeyse bir elin parmağını geçmeyen startupların exit hikayelerine kısa sürede 3 tane daha eklendi. Uzun zamandan beri yatırımcıların dikkatlerini çekmeye başlayan startuplar artık rakipleri tarafından satın alınmaya başlandı. Yıllardan beri emek harcayan Türk girişimciler, verdikleri bu emeklerinin karşılığını bulmaya başladılar.

TOPLAMDA 147 STARTUP VAR
Peki dünya devlerinin satın almak için harekete geçeceği başka girişimler var mı? Bu sorudan yola çıkarak, globalden başlayan yani okyanuslara açılarak iş modellerini kuran startupları araştırdık. Globalden başlayan hızlandırma programlarına katılan startuplara göz attık. Startups.Watch verilerine göre şu anda işe globalden başlamak üzere 5 farklı hızlandırma programı bulunuyor. Bu hızlandırma programlarında ise ülkemizi yurtdışında temsil eden/temsil edecek 147 start-up yer alıyor. En çok start-up’ı bünyesinde bulunduran hızlandırma programı İTÜ Arı Teknokent Innogate. Bu hızlandırma programının bünyesinde 54 girişim yer alıyor. İkinci sırada 30 girişimle Starcamp yer alıyor. 22 startupla Bilkent Cyberpark Hızlandırıcı Programı (CAP) üçüncü sırada yer alırken, dördüncü sırada 21 girişimle Growth Circuit Accelerator ve beşinci sırada ise 20 girişimle StartersHub XO bulunuyor.

HIZLA BÜYÜYORLAR
Bu girişimler arasında yatırım alarak iş modellerini hızla geliştiren girişimlerin başında Apiheal geliyor. Propolis başta olmak üzere, antioksidan özelliği zengin ve besin değeri yüksek doğal arı ürünleri geliştiren Apiheal’in toplam yatırımı ise 2.9 milyon dolar olarak gerçekleşti. İşe yurtdışından başlayarak en çok yatırım alan diğer bir girişim Monument oldu. Kullanıcılara fotoğraflarını ve videolarını saklaması için özel bir bulut sistemi sunan Monument’ın şu ana kadar aldığı toplam yatırım miktarı 2.6 milyon dolar olarak paylaşılıyor. Üçüncü sırada ise Segmentify var. E-ticaret siteleri için ziyaretçi davranış analitiği geliştiren Segmentify, son olarak Alman girişim sermayesi fonu Esor Investments’tan yatırım aldı. Böylece Segmentify’ın kuruluşundan bu yana aldığı yatırım miktarı 2.5 milyon doların üzerine çıktı. Dünya çapında başarı hikâyesi yazması sürpriz olmayacak diğer bir girişim de Tazi.ai oldu. Derin öğrenme ve makine öğrenmesi üzerine finanstan telekoma farklı alanlarda yaptıkları öngörülerle kullanıcıların davranışlarını tahmin edebilen Tazi.ai, şu ana kadar 1 milyon doların üzerinde yatırım aldı.

Hangi hızlandırma programında hangi girişimler var?
İTÜ Arı Teknokent Innogate: 
Home2nite, Yanda, GmPly, Vivoo, Teleporter, WalkOVR, Testinium Fidelo (10xzone), Monument, Segmentify, IOT ignite, Oktopeople, Datapare, ViraSoft, Tazi.io, FieldPie, T4E (Endoks), Smartclass, Funimate - Avcr, Lumos Laser, HangaarLab, UrbanStat (Mekansal İşler), Apiheal (SBS Bilimsel Bio), Nanokomp, Invent Analytics, Ingenious, Anlatsın (tellbout - Sinaps), Teamgram (Bodru), Boni Wordego (Metin Madencisi), 360drc Marketing, Evam, MIOPS, Sentromer, PlusOneMinusOne, Gullseye, Borda Technology, I2I Systems, Bilgera, SoftTech (Tagsoft), ODC, Logiwa - LA Software, BVK Technology, Pavotek, InspireIT, Fineksus, Sestek, Rasyonet, Doruk Otomasyon, Obase, Alotech, SFS, Roksit

Starcamp: 
Caressa, Retainable, Pollmap, Adverport, Buck.ai, Codela, Biolive, Userguiding, Compocket, Viaopt, watchX, Vivoo, ChaganTechs, Teleporter, Smart Mimic, Hagelson, Partymag, Mips, HospitalOnMobile, Geen, Optiyol, ClearFix, Nanomik, HTMSS, Voscreen, Gobito, Cinema8, Futurecom, İlerleyen Teknoloji

Bilkent Cyberpark Hızlandırıcı Programı (CAP): 
Shippn, Proino, Dataraphic, Bilişim Garaj Akademisi, inofab, VLMedia, Carbon Microsystems, Oruba, Ecan, Do Major, Tagon Map / Tom Yazılım, innoCentrum, T2, Seozeo, Bama, KIOS GRC / Rehber Grup, Smartsoft, Labris, Dusoft, NCS Net, Infinia
Growth Circuit Accelerator: Viliks, Blok-Z, Arya, Warden, Restearn, Sensgreen, publins, iCaked, 3prints, Naturansa, Seyisco, WebGazer, Trendonline, Otsimo, indisera, Smart Moderation, Deplike, Momentum Ar-Ge, Picus, Peoplise (YüzYüzeyiz), Invidyo (Mobilus), GatePay (Shipton)

StartersHub XO: Hoomy, inMapper, Akıllı Magnet, MaginTech, Quant Co, Gram Evde, Servo Kiosk, SerbestVade (Faturafinansman), Stardust Project, Qumpara (Nobium), Paym.es, Onlock, Ottoo, Thread In Motion (Slothes), Pastel Yaşam, Noffix - NKolayofis, Taglette, niceveri, Ingenious, Nanomik, Milvus Robotics


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon