100 TL Üzeri %20 İndirim ve KARGO BEDAVA!

Rüyada En Sık Görülenler ve Rüya Tabirleri

En sık görülen 5 rüya için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Bilinçaltımızda olan olayları uykuya girdiğimiz zaman hayal olarak görebiliriz. Bu gördüklerimizi rüya olarak tabir edebiliriz. Ayrıca rüya da sadece bilinçaltımızı değil gelecekte olacak olayları da görebilme şansımız vardır. Gördüğümüz rüyadaki her işaretin bir anlamı olabilir. Bu yazımızda rüya tabirlerini anlatacağız.

Rüyada kömür görmek haram para anlamına gelir. Bu haram paranın yetim hakkı yenerek veya haksız bir şekilde kazanılmasını işaret eder. Rüyada kömürün yanması veya alev çıkması ise rüyayı gören kişinin devlet kurumlarına bir şekilde hesap verecekleri anlamına gelmektedir. Rüyada kırmızı kömür görmek ise beklenmedik ve çok sevindirici bir olayla karşılaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada kömür görmek devamı…

Rüyada balina görmek rüyayı gören kişinin çok büyük bir iş teklifi alacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyada balinayı yakalarsa bu iş teklifini kabul edeceği anlamına gelir.  Rüya da balina sürüsü görmek üst üste bir sürü iyi iş teklifleri alacağı anlamına gelir.

Rüyada balina görmek devamı… 

Rüyada ayna görmek rüyayı gören kişinin rüyayı gören kişinin ideallerini, hedeflerini ve prensiplerini gerçekleştireceği anlamına gelmektedir. Rüyada aynada kendinizi görmek evlilik veya çocuk anlamına gelmektedir. Rüyada aynaya bakıp bir şey görememek ise hayal alemi anlamına gelmektedir.

Rüyada ayna görmek devamı…

Rüyada kan görmek gören kişini durumunun çok değişeceği anlamına gelmektedir. Yani zenginken yoksulluğa yoksulsanız da zenginliğe erişeceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada elbisenin üzerinde kan görürseniz eğer bir kişi tarafından kandırılacağınıza veya itiraf edileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kan görmek devamı… 

Rüyada hasta olmak hayırlı bir işin olacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kişi normal hayatta hasta ise hastalığının iyileşeceği anlamına eğer normal hayatta hasta değilse de sağlığını dikkat etmesi gerekmektedir. Rüyada hasta birini görmek mutluluk ve sevinç anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişiye sevindirici haberler gelecektir.

Rüyada hasta görmek… 


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon