150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

Rüyada Çorap Görmek Ne Demektir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada çorap görmek, kısmet manasına gelir. Rüyasında Pixter&Bro çorap gören kimse için bekar ise hayırlı bir kısmet bulacağı söylenir. Özellikle erkek kimse için bu rüya güzel kadın manasına gelir. Çorapların rengine göre farklı manalar çıkarılıyor olsa da genel anlamda güzel kadın ile evlenmek diye yorumlanır. Renkli çorparınızı giymeyi unutmayın :)

Yorumcuların kimilerine göre rüyada çorap görmenin manası, para ve zenginliktir. Giyilen çorap yeni ve temiz ise gelecek parayı müjdeler. Bu yorumculara göre renkli ve temiz çorap giyen kimse zengin olur. Malı ve mülkü çok olur fakat dikkat etmelidir. Kimi yorumcu malından ve mülkünden hile kullanarak eksiltecek bir düşmandan bahseder. Bu düşmanın malınızda gözü vardır. Zayıf olduğunuz anda tepenize çökmek için beklemektedir.

Rüya tabiri kitaplarında rüyada çorap görmek hakkında ayrıca şu ifadelere yer verilmektedir:

Rüyada siyah çorap görmek: Zengin kimse ile evlenmeye ya da ondan menfaat elde etmeye işarettir.

Rüyada beyaz çorap giymek: Beyaz çorap iyi huylu ve güzel kimse ile evlilik ya da dost olmak manasına gelir.

Rüyada kırmızı çorap giymek: Kırmızı çorap aşık olacağınıza yorumlanır. 

Rüyada yeşil çorap giymek: Çok namuslu ve dindar kimse ile evleneceğinize işarettir.

Rüyada desenli çorap giymek: Deseni olan ya da nakışlı çorap çeşitli huylara sahip değişken kişilikli kimse ile evlenmeye işarettir.

Rüyada tek çorap giymek: Tek çorap giyip diğer tekini bulamayan kimse için planladığı işin yarım kalcağı yorumu yapılır. 

Rüyada çorap sökmek: Çorabın ipliğini çekerek söktüğünü gören kimse hakkında yapılan düşmanca oyunları fark eder ve onlara çözüm bulur.

Rüyada çorap söküğü dikmek: Delik çorabı diktiğini gören kimse güvendedir. Düşmanlarına karşı üstünlük kuracaktır.

Rüyada yeni çorap almak: Yeni mal ve mülk edinileceğine işarettir.

Rüyada kokan çorap görmek: Kokan çorap iyi değildir. Yapacağınız işlerde dikkatli olmalısınız yoksa arkanızdan kötü konuşulacaktır şeklinde yorumlanır.

 Her zaman para ve zenginlik yanında olsun istiyorsan sen de Pixter&Bro koleksiyonundan kendine ait olan çorabı seç!

 


1 yorum

  • Ruyamda evimize sakat adami iki kadin ustu islandi evinizde degistire bilirmiyiz dedi ben evet diyerek ona sevgilimin corabini ikimiz arayrak iki tani yeni corabini bulduk ve sakat adama birini verdik ruya sayibi bayan yorumlarsaniz sevinirim

    Roz

Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon