150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

Rüya Tabirleri, A'dan Z'ye En Çok Görülen Rüyaların Yorumları

Bir çok kişi rüyaların, gerçek hayata dair işaretler verdiğine inanır. Rüyanızda incir yemek, hediye almak, güvercin görmek, fare görmek, ev görmek gibi sık görülen rüyalar rüya tabirleri ile yorumlanır. Gördüğünüz rüyalarınızı daha iyi anlamak, ne ifade ettiklerini öğrenmek ister misiniz? Rüyada at görmek, bal yemek, vurulmak, rüzgar görmek, nehir görmek, uçmak, para görmek, hamile kalmak, limon görmek, diş düşmesi, kaybolmak veya rüyanızda yüksek yerden düşmeniz gibi konuların anlamını bulmak için saatlerce internette dolaşır, rüya tabiri kitaplarına bakarız. Halbuki bu rüyalar bilinçaltımızın bize gönderdiği mesajlar olduğu düşünülür. Ctrl+F ile sayfa içinde arama yapabilirsiniz.

Gördüğünüz rüyaların anlamlarını merak ediyor ve bunlara en doğru cevapları arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz! Uyku, hayatımızın oldukça büyük bir kısmını kaplar. Tüm bedenimiz, tam olarak dinlenme ve rahatlama yaşarken, nasıl meydana geldiği anlaşılamayan çok ilginç ve gizemli bir olay meydana geliyor. Rüya görmek, büyük bir mucize olduğu için tarih boyunca merak edilmiştir. Rüyalar insanların yaşamları üzerinde büyük etkiler gösterirler. İslam alimleri bu konuya büyük ehemmiyet göstermiş ve insanların gördükleri rüyaları açıklayarak onlara yol göstermeye çalışmışlardır.

Rüyalar bir çok anlama gelebilir. Yapılmış bu tabirlerden en doğrularını sizlere sunmaya çalıştık. İslam alimlerinin gösterdiği yol ile dini rüya tabirleri yaparak, bu rüyaların anlamı nedir, ne demek isterler gibi tüm sorulara en doğru bilgileri veriyoruz.

Rüya Tabiri

Rüya ile çok ince gerçekler keşfedilmiş ve sonsuza kadar da keşfedilmeye devam edilecektir. Chicago üniversitesi uyku araştırmalarından Allan Rechtschaffen uykunun hiç bir fonksiyonu olmadığını tespit etmiştir. Adale yorgunluklarının azalmasına rağmen vücudun dinlenmesi için uykuya ihtiyacı olmadığını söylemiştir. Çünkü vücudumuzdaki hücrelerin kendi kendilerini tamir etme yeteneği vardır. Araştırmacıların tespitlerine göre bu esnada faaliyetten uzak olmasına, ya dinlenme veya uyku durumunda bulunmasına da gerek yoktur. Uyku sırasında alınan EEG kayıtları üzerinde yapılan incelemelerde beyinde faaliyetsizlik görülmemiştir. İngiltere Milli Fizik Laboratuarı Kompütür bilimleri bölümünde psikolog araştırmacı Dr. Evans'a göre uykunun tek maksadı rüya görmemiz için, zemin hazırlamasıdır. Stanford Tıp Merkezi Uyku Kliniği doktoru Dr.William Dument'in görüşüne göre ise; rüya görmek son derece önemlidir. Rüyalar fiziki dengenin oluşmasını sağlanmaktadır.

İnsanoğlu hayatının yaklaşık üçte birini uykuda geçirir ki bu da 60 senelik bir ömrün 20 senesi demektir.

A: Ağlamak
2 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada ağladığını gören kişi, bağırmadan ağlıyorsa dertlerinden kurtulacağına yorumlanır. Rüyada ağladığını gören fakat gözlerinden yaş akmayan kişinin beklediği veya umduğu şeyler eline geçmeyeceği, ağlama sırasında sağ gözünden akmakta olan gözyaşının sol gözüne girdiğini gören kişi ise yakın bir süre içerisinde yakınlarına kavuşacağı olarak tabir edilir.
A: Arabanın kontrolden çıkması, arabanın kontrolünü kaybetmek
3 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
En sık görülen rüyalardan biri olan arabanın kontrolünü kaybetmek. Özellikle iş konusunda hayattaki gidişatı üstüne düşünen kişinin koşullarındaki aksaklıkları ifade eder. Ani bir kaza yapmak, kaçınılmaz bir sözleşme yapılacağını veya ayrılık geleceğini gösterir. Rüyada arabanın kontrolden çıkması, emniyette olmaya, mutlu olmaya, gelirin kazançlı olmasına, yeminin tutulacağına, üne sahip olmaya, bol gelire, beceri sahibi bir kişiye, merhametli arkadaşa, sosyal yaşamda başarıya, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli habere, arzuların hayata geçeceğine işarettir
A: At görmek
4 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
At görmek ile ilgili farklı yorumlar bulunmaktadır. Rüyada at görmek rütbe, makam ve yolculuğa işeret eder. Rüyasında at gören bereketin ve bol kısmetin işaretidir. Rüyada atın kuyruğunun kıllarının çok olduğunu görmek, evlat ve akrabanın çokluğuna işarettir.
B: Bal yemek, bal görmek
5 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Bal görmek ve yemek zenginliğe ve bolluğa erişileceğine işarettir. Çoğu tabirci rüyada bal yiyen kimsenin arzu ve isteklerine kavuşacağını düşünürler. Rüyada petekli bal yemek ise yorulmadan, sıkıntı ve zahmet çekmeden ele geçecek mal, kazanç ve paraya yorumlanır.
B: Bebek görmek
6 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Bebek habere, sevince, mirasa, işe, şifaya, hastalıktan, üzüntüden kurtulmaya işarettir. Rüyada bebek görmek haberdir. Rüyada güzel bebek görmek ise iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bebek ise tatsız haber, dedikodu demektir.
C: Cam kırılması
7 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada cam kırılması, rüya sahibinin kritik bir dönemden geçeceğine işarettir. Yeni kararlar alınacağı ve bir dönüm noktasından geçeceği olarak yorumlanır. Pencere kırılması ise mutsuzluk olacağı şeklinde tabir edilir. Ayna kırılması ise şanssızlık olarak yorumlanır.
C: Cin görmek, rüyada cin çarpması
8 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada görülen cin iyi olduğu düşünülmez. Bu tür rüyaların üstünde fazla durmamak gerektiği, mümkünse hemen unutulması söylenir. Rüyada cin çarpması ise elinize haram mal ya da haram para geçeceğine işaret eder.
D: Deniz görmek
9 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada deniz görmeniz hayırlı bir rüyadır. Deniz görmek uzun ömre, bolluk ve rahatlık içinde yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda muradınıza ereceğinize de işaret etmektedir.
D: Diş düşmesi, rüyanda dişinin çıkması
10 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada diş düşmesi tabiri: Diş konusunda kabul gören tek bir açıklama mevcut değil. Dişi güç ve güvenin sembolü olarak niteleyen uzmanlar bu rüyayı gören kişinin karşılaştığı bazı durumlar sonucunda bir güç ve güven kaybı yaşadığına yoruyorlar. Öte yandan bu durumu bir ilişkinin biteceği konusunda kötüye işaret olarak niteleyenler de var.
E: Ev görmek, ev almak
11 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada görülen evin bir çok değişik tabiri vardır. Genellikle ev huzurun ve güvenliğin bir simgesidir. Rüyada ev satın almak, yaşam tarzınızda, iş veya özel hayatınızda bir değişiklik yapacağınızın veya yapma isteğinizin olduğunun habercisidir.
E: Evlenmek, rüyada söz kesmek
12 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada evlenildiğinin görülmesi zenginlikle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında evlendiğini görmesi; o kimsenin çok yakında zengin olarak bolluğa ve berekete kavuşacağına işaret eder. Kişinin rüyasında evlenmek için söz kestiğini görmesi ise o kişinin büyük bir kimseden menfaat göreceğine, kişinin rüyasında bir gençle buluşup evlenme kararı aldığını görmesi; o kimsenin muradına ereceğine işaret eder.
F: Fare görmek
13 / 38
Rüyada fare görmek sağlıkla ilgili olduğu tabir edilir. Fare gören kişi hastalanacağı düşünülür. Diğer taraftan evinde fareler gezdiğini görmek ise bolluk bereket olarak da yorumlanır. Rüyada fare yakalamak ise yakınlarınızda bulunan kötü niyetli birini mağlup etmeye işaret eder.
F: Felç olmak
14 / 38
Rüyada felç olmak ne şekilde yorumlanır? Tam tersi şekilde yorumlanır. Ayağa kalkmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının çok daha yoğun bir hale geleceğine, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına delalet eder. Zannedildiği gibi kötü değildir. Rüyada felç olduğunu gören kişinin hayatında yeni ve güzel değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi hızlı ve eğlenceli günler geçirecek, çalışmasının ve emeğinin karşılığını övgü dolu sözler duyarak ve hak ettiği kazanca ulaşarak alacaktır.
G: Geç kalmak
15 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada geç kalmak ne anlama geliyor? Kişinin omzuna taşıyabileceğinden çok yükler aldığının, gereğinden fazla çalıştığı ya da yorulduğunun göstergesidir. Bir uyarı olarak nitelendirilen bu durumun aslında vermek istediği mesaj tutulamayacak sözlerin verilmemesi gerektiğidir. Rüyada işe geciktiğinizi görmek, başarısızlıklar ve kayıplar yaşayacağınızın göstergesidir. Özellikle de bu dönemde davranışlarınıza ve fevri hareketlerinize özen göstermeniz gerekir. Aslında bu rüya bir uyarı anlamı da taşımaktadır. Rüyayı gören kişinin sorumsuz tavırlarına devam etmesi sonucu büyük kayıplar yaşayacağını ve dahranışlarını düzeltmesi gerektiğini gösterir. Geç kalmak sembolü, başarısızlığın ve hayal kırıklıklarının göstergesidir. Rüyasında sınava geç kaldığını gören bir kişi, çok istediği bir işinin olmayacağı bu duruma rüya sahibinin çok üzülüp kendisini harap edeceği, uğruna gözyaşı dökeceği fakat daha sonra bu işin kendisi için uğursuz olduğunu göreceğini gösterir.
G: Güvercin görmek
16 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Güvercin müjdeli habere işarettir. Güvercin görmek mutluluk ve neşe getirir olarak yorumlanır. Uçarak uzaklaşıyorsa tez haber, çiçeklere veya ağaca konan güvercin ise sevgiliyle ilgili iyi haberdir.
H: Hamile kalmak
17 / 38
Hamile kalmak rüyası nasıl yorumlanır? Farklı görüşler mevcut. Bazı uzmanlar kişinin hayatından bazı sorunlar yaşadığı görüşünde. Bazıları ise yaratıcı projelerin, kişinin aklında yeni yeni gelişmekte olan fikirlerin göstergesi olduğunu düşünüyor. Bazı tabirlerde ise rüyada hamile olduğunu gören kadın yaptığı işlerden başarıya ulaşacağına, zenginleşeceğine ve başarılarından dolayı rahata kavuşacağına işaret ediyor.
H: Hediye almak
18 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada hediye almak, rüyayı görenin belki de hayatının en bereketli, en verimli ve en mutlu döneminin yaşanacağı anlamına gelir. Rüyasında aldığı hediyeden dolayı çok sevinen kimse gerçekte de çok sevinir ve gönül ferahlığı yaşar. Kişi, meslek hayatında olumlu ve isabetli adımlar atmayı başaracağı gibi, özel hayatında da kendisine huzur verecek ve hayır getirecek kadar güzel ve doğru seçimler yapacak diye yorumlanır.
19 / 38
Rüyasında suda ıslandığını gören kişi güzel günler yaşayacak, gönül rahatlığa erecek ve tüm borçlarından, sıkıntılarından da kurtulacağı düşünülür. Yağmurda ıslanmak ise büyük kısmet olarak değerlendirilir. Ayrıca maddi sıkıntılarından kurtulup, zenginlik bulacağı tabir edilir.
İ: İncir görmek
20 / 38
Rüyada incir görmek üç değişik şekilde tabir edilir. Sarı ise hastalık, siyah ise üzüntü, yeşil ise borç olarak yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında incir alarak yemesi, maldan para kazanacağına işarettir.
İ: İnek görmek, inek sütü görmek, inek sütü sağmak
21 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Bir kadının rüyasında inek görmesi nikah, erkeğin görmesi ise zenginlik anlamına gelir. Rüyada inek sütü görmek zenginlik, bolluk, sevinç ve huzurun işaretidir. Rüyada inekten süt sağmak yeni iş kapılarına, yeni kazançlara ve yeni kısmetlere yorumlanır.
K: Kapalı bir odada kalmak
22 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada kilitli veya kapalı bir odada kalmak. Hiç rüyanızda bir odada kilitli kaldığınızı ya da bir tabutun içinde canlı canlı gömüldüğünüzü gördünüz mü? Eğer bu tip rüyaları sık sık görüyorsanız, hayatınızda yolunda gitmediğini hissettiğiniz bir şeyler var demektir. Ya yanlış meslek seçimi yapmışsınız ve kariyerinizde ilerleyemediğinizi hissediyorsunuzdur ya da birilerinin hayatınızı özgürce yaşamanıza engel olduğunu düşünüyorsunuzdur. Ayrıca istediklerinizi yapmanızı engelleyen borçlarınızdan bunalmış olduğunuza da işaret edebilir.
K: Kaybolmak, ya da rüyada tuzağa düşürülmek
23 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada kaybolduğunuzu ya da tuzağa düştüğünüzü görmek, gerçek hayatınızda bir şeyleri deneyimlerken bazı durumlarda karar vermekte çelişkiye düşeceğeniz anlamına gelir. Rüyada kaybolup evini bulamayan kişi, işlerinde kararsız kalmış demektir. Bu kişinin kafası da oldukça karışmıştır olarak yorumlanır.
L: Limon görmek, limon yemek
24 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada limon görmek sağlık sorunları yaşanacak anlamına işaret eder. Rüyada sarı kabuklu şeylerin genel olarak tabiri iyi değildir. Rüyada limon yemek, başarılı hayatında çekilmiyor anlamına gelir.
25 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyanızda meyve görmek oldukça iyi yorumlanır. Fakir iseniz zenginliğe, hasta iseniz iyileşeceğinize, bekar iseniz evleneceğinize tabir edilir. Ağaçtan yeni koparılmış meyve yemek veya görmek, çok hassas bir kalbiniz olduğuna ve ruhunuz itibariy­le devamlı olarak his ve aşk duygularında yaşayacağınıza işarettir. Meyve bahçesi görmek, bahçe meyveli ise bolluk, meyvesiz ise fakirliğe yorumlanır.
N: Nehir görmek
26 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Durgun ve yavaş akan nehir huzur, dalgalı veya hırçın ise heyecan ve strese işarettir. Nehrin bir kıyısından diğer kıyısına geçmek dertlerden kurtulma olarak tabir edilir.
O: Okul görmek
27 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada okul görmek tek bir ifadeyle yorumlanmayacağı gibi hem iyi hem de kötü şekilde tabir edilir. Rüyada okul görmek güzelliğe, esenliğe, düzenli ve mantıklı olmaya işaret eder. Pişmanlık duymayı ve kazancın azalmasına da işaret eder.
Ö: Öldüğünü görmek
28 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
En çok merak edilen rüya tabirlerinden öldüğünü rüyanda görmek ne anlama gelir? Kimi uzmanların yorumu kişinin hayatında ortadan kaldırmak istediği bir ilişki, iş, kariyer planı ya da tümüyle geçmişi simgelediği yönünde. Öte yandan bu durumun kötüye yorulmak zorunda olmadığını düşünenler de var. Bu durum aslında kişinin yeni başlangıçlar ve girişimler için cesaret toplama ve heveslenme yöntemi olarak da nitelendirilebilir. Rüyada öldüğünü ve yıkandığını görmek ise kişinin hayatı boyunca şansının bol olacağına ve kaderin her daim yüzüne güleceğine işarettir. Bu sayede neşesinin yerinde olacağına, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, kafasında hiçbir sorunun kalmayacağına varsa ağrılarından, sızılarından kurtulacağına yorulur. Rüyada öldüğünü zannetmek, kişinin bir yanılgıya düşeceği anlamına gelir. Örneğin; daha fazlasını kazanacağını inanacağı bir işte hayal kırıklığı yaşayacağına ya da yanlış bir arkadaş seçimi yaparak üzüleceğine alamettir. Kişinin erken sevinmesi ve bu nedenle hevesinin kursağında kalması anlamına gelir.
P: Para görmek, rüyada para almak, vermek veya kağıt para
29 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Bir başka en çok görünen rüya ise para görmek. Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servete; para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına işaret eder. Rüyada para kaybetmek ise, rüya sahibinin, iş hayatında yaşayacağı ve çok kısa süreli bir durum olarak yer alacak soruna ve bu sorunlardan kurtulmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse ya malını kötü ve hayırsız yollarda harcar veya kazandığı malı bir müddet sonra kaybeder. Kâğıt para kaybetmek bazen de bir günahtan kurtulmaya, kötü işleri terk etmeye, kendisine fayda vermeyecek ameller peşinde koşmaya, insanların huzurunu bozacak hareketlerde bulunmaya işarettir.
R: Rüzgar görmek
30 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada rüzgar, görüş şekline bağlı olarak iyi ya da kötü şekilde tabir edilebilir. Ama genellikle olumlu düşünülür ve rüya sahibine uzun bir ömür yaşacağını vaad eder. Rüzgarın estiğini hissetmek, mutluluk ve ferahlık getirir.
S: Sınava girmek
31 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Sınava girmek rüyası nasıl tabir edilir? Genel olarak mükemmeliyetçi kişilerin rüyalarında karşılaştıkları bir durum. Rüya kişiye her an tetikte olması gerektiğinin uyarısı niteliğinde. Özellikle yetişkinlerde kişinin kendini baskı altında hissedebileceği okul ve iş arasında bir bağ kurduğu ve bu nedenle işteki stresi simgelediği düşünülüyor.
S: Su, rüyada su görmek
32 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Değişim ve yenilenmeye işaret eder. Ayrıca rüyada su görmek hayatınızdaki bir arınma süreciyle de ilgili olabilir. Rüyada bulanık veya çamurlu su görülmesi dert ve sıkıntı içinde olmaya, maddi sıkıntı yaşamaya, fitne ve kargaşaya, bulanık ve çamurlu suda yıkanmak ise üzüntü ve hastalıklardan kurtulmaya işaret eder.
T: Tuvalet bulamamak
33 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Açıklama ihtiyacında olup dile getirilemeyen konuya işaret eder. Tuvalet kuyruğu varsa, kişi başkalarının ihtiyaçlarını kendisinden önde tutuyordur. Rüyada tuvalet görmek bazı yorumculara göre, yüksek rütbeli biriyle görüşeceğinize, herhangi bir mahkeme sürecindeyseniz olumlu sonuçlanacağına, yaşayacağınız bir olaydan dolayı şaşkınlık yaşayacağınıza işarettir. Genelde olumsuz yorumlanır. Ama olumlu yorumlar da vardır. Ruhsal olarak bir sorun yaşayacağınıza ama kısa süreceğine, sizi kaygılandıran bazı durumlardan kurtulacağınıza işaret eder. Maddi açıdan bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve çevrenizden yardım alacağınıza, emek verdiğiniz bir işin olumsuz sonuçlanacağına işarettir.
U: Uçmak, rüyada damdan dama uçmak, baş aşağı uçmak
34 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Bu rüyanın tabiri, uzun zamandır yük olan durumlardan kişinin kurtularak kuş kadar özgürleştiğini gösterir. Rüyada uçmak, yolculuk, başaşağı uçmak ise, rahat şekilde yapılacak yolculuktur. Yolcu olmayan kimsenin rüyada uçması ise onun işsiz kalmasına işaret edebilir. Rüyada damdan dama uçtugunu gören kimse, ünlü bir zat tarafindan ünlü bir zat taratma geçer. Bir kadin rüyada bildiği bir erkegin evine uçtuğunu gören kimse, o erkek ile evlenir. Hapsedilmis bir kimse rüyada uçtuğunu görürse, hapisten çıkacağına inanılır.
Ü: Ünlü ile tanışmak
35 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyada bir ünlüyle tanışmak ne anlama gelir? Rüyada görülen ünlünün sahip olduğu yetenekler kişinin değer verdiği yetenekler olarak yorumlanıyor. Ayrıca kişinin başkaları tarafından tanınma ve bilinme ihtiyacının da bir göstergesi olduğu düşünülüyor.
V: Vurulmak
36 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Rüyasında vurulduğunu gören kişi, hayal kırıklığı ve can sıkıntısı yaşayacak ve insanlara olan güven duygusunu kaybedecek demektir. Ama rüyanızda vurulmuş olduğunuzu ve bunun etkisiyle öldüğünüzü gördüyseniz, ömrünüz uzun olacak demektir; çünkü rüyada vurulup ölmek, ömrün uzaması anlamına olarak tabir edilir.
Y: Yüksekten düşmek, rüyada bir yerden başka bir yere atlama
37 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Yüksek bir yerden düşmek nasıl tabir edilir? Gerçek yaşamda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde bazı güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgeler. Rüyada bir yerden başka bir yere atlamak hayatınızda meydana gelecek bir değişikliğe, başarıdan sonra sıkıntıya, kolaylıktan sonra zorluğa yorumlanır. Rüyada aşağıdan yukarıya doğru sıçrayan kişi ise hiç beklemediği bir hızla yükselir. Bu rüya çok kısa bir süre içerisinde başarılı olup derecenizin artmasına yorumlanmaktadır.
Z: Zeytin görmek, zeytin yemek
38 / 38
Rüya tabirleri, A'dan Z'ye en çok görülen rüyaların yorumları
Zeytin gelir demektir. Siyah zeytin, kişinin rahat yaşamasını sağlayacak kadar bir gelire isaret eder. Yesil zeytin ise insanin mal, mülk sahibi olacağını belirtir. Rüyada zeytin görmek, zengin olmaya, zeytin yediğini görmek ise isteklerinizin geçte olsa gerçekleşeceği olarak yorumlanır.
Şimdi tüm bu rüyaları Pixter&Bro şanslı çorabını ayağaına giy ve oku! Sana fazladan şans yolluyoruz...

Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon