150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

Renkli Çoraplar ve Faydaları

Başlığı okuyanların ” ne alaka ” dediğini duyar gibiyiz. Ön yargılı olmayınız lütfen. İçeriğimizin tamamını okuduktan sonra eminiz ki siz de ” renkli çoraplar giymenin faydaları ne kadar çokmuş ” diyeceksiniz ve sürekli olarak etrafınızda sizi renkli çoraplar giydiğiniz için eleştiren nadir tiplere burada yazılanlarla savunma yapacaksınız.

 

Son günlerde popüler olan bir reklam filmi var. Büyük bir markanın bir ürününe eklediği özelliklere dem vururken ” eşini kaybolmuş tek mavi çorap ” üzerinden mesajlar veriyorlar.

Reklam filmini bir hatırlayalım. Şöylelemesine şiirsel bir girizgah yapılıyordu.

Ben mavi çorabın teki.

Yalnızım.

Tek başıma.

Yapayalnız.

Nasıl da döne döne eğleniyorlar.

Ben ise bir köşede unutuldum.

Makineyi çalıştırmadan önce kendimi yırttım.

Yine de beni fark etmedi.

En iyisi alıp başını gitmek.

Tek başına, uzaklara.

tek mavi çorap

İşte bu kısacık reklam filminden de anlamışsınızdır Renkli Çorap faydası nedir?


1-) Eşini kaybetseniz de problem değildir!

Renkli çoraplar ya da desenli çoraplar kullanmak en çok da bu problemi çözmenize yardımcı olur. Eşini kaybetseniz bile bir başka renkli çorap ile kombin yapıp giyebilirsiniz. Teferruatlı düşünün biraz, acilen dışarı çıkmanız gerekiyor ama ayağınıza giydiğiniz çorabın diğer tekini bulamıyorsunuz. Bu durumda bir başka renkli çorap giyerek sorunu kökten çözmüş olursunuz.

 

2-) Enerjik ve dinamik görünmenizi sağlar!

Renkli çoraplar enerjik ve dinamik görünmenizi sağlar. Giydiğiniz kıyafetin spor ya da klasik olması çok da önemli değil zira desenli çoraplar takım elbisenin bile altına giyilebilir. Kendine güveni yüksek olan kişiler her ortamda desenli çoraplar giymekten çekinmiyorlar.

O Ses Türkiye’de Gökhan’ın giydiği Renkli Çoraplar Pixter&Bro Pyramid koleksiyonundan;

 

Hatta bakınız Okan Bayülgen’de renkli çoraplar giyer ve renkli çoraplar için de ” içimdeki renkli kişiliğin dışa vurması” diye tarif eder.

 

3-) Eskiyen Renkli Çoraplarınızı Değerlendirebilirsiniz!

Katie Sproul renkli çoraplardan mükemmel kuklalar yapıyor ve bunu youtube kanalında paylaşıyor. Eskiyen renkli çoraplarınızı küçükleri eğlendirmek için kullanabilirsiniz.

Bakalım Katie Ablamız renkli çoraplardan nasıl kuklalar yapıyor.

 

4-) Kombin İçin Vakit Ayırmazsınız!

Renkli Çoraplar en çok da vakit kazandırması ile ünlüdür. Ayakkabıya uygun çorap, pantolona uygun çorap derdiniz kalmaz. Rahatlıkla her renk ayakkabı ve pantolon altına renkli çoraplar, birbirinden güzel desenli çoraplar giyebilirsiniz.

Unutmayın Pixter tüm renklerle çok güzel kombin olabilir.

 

5-) Çorabın Cinsiyeti Yoktur!

Renkli çoraplar kadın erkek ayırt etmeksizin herkes tarafından rahatlıkla giyilebilir. Eşinizle, sevgilinizle ortak zevklerinize göre bir çorap çekmecesi hazırlayabilir ve sabah uyandığınızda o günkü ruh halinize göre birer çift renkli çorap giyebilirsiniz. Yalnız uyarıyoruz, aynı desenli çorapları giymek için kavga etmeyiniz. Eğer kavga edecekseniz de aynı desenli çoraplardan ikişer çift alınız. Yok illa kadın erkek çorabı ayrıdır da derseniz lütfen kavga etmeyiniz.

Koleksiyonumuzdan en çok satılan Kadın Renkli çoraplarımızdan Dots Collection.


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon