150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

Soket Çoraplarla Stiline Eğlence Kat!

Soket Çoraplarla Stiline Eğlence Kat!

 1950’li yıllarda, Amerika’daki mağazaların vitrinlerinde, şu ilanı görebilirdiniz: “Soket çorap modası sonsuza dek sürecek!” Biraz iddialı bir beyan olsa da, haklı olduklarını söyleyebiliriz: ilk defa ortaya çıktıklarından bu yana, soket çorapların modası hiç geçmedi. Hatta blog’umuzun sıkı bir takipçisiyseniz, 2017 modası trendleri arasında “eskiye dönüşün” yer aldığını da hatırlarsınız. Bu yıl sıklıkla göreceğimiz soket çorapları kullanmaya bir an önce başlamaya ve stilinize eğlence katmaya ne dersiniz?

Soket çorap modelleri istediğiniz her renkte olabilir veya tüm renkleri içinde barındırabilir. Buna ek olarak, eğlenceli kısa mesajlar dahi içerebilir! Sandaletlerle, topuklu ayakkabılarla ve hatta stiletto’larla bile kullanabilirsiniz. Bize inanmıyorsanız Hollywood ünlülerine bir bakın: soket çorapları topuklu ayakkabılar ile kombin edip, davetlere katılıyorlar! Ancak bu çorapların en güzel yanı, sokak modasına da uygun olmaları.

Günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilir; etekler, elbiseler, kısa paçalı pantolonlar ve hatta kot pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. İlkbahar ve yaz ayları için hem retro, hem rahat ve hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz: soket çoraplar, bunların hepsini size kolaylıkla sunacaktır. Sıcacık ayaklar, eğlenceli bir stil ve renkli kombinler bir arada: daha ne istersiniz?

 

2018 Soket Çorap Trendi

Soket çorap modelleri, yukarıda da değindiğimiz gibi 2017 yılı moda trendleri içerisinde de yer alıyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kısalan paça boyları ile birlikte, soket çorapların kullanımı da artış gösteriyor. Genel olarak, iş hayatında sade ve düz renkli soket çorapların tercih edildiğini söylemek mümkün. Ancak günlük hayatta, rengârenk ve size özgü bir stil yaratmak için, soket çorap modelleri en uygun aksesuarlardan biri haline geliyor! Tavsiyemiz, kumaş etek ve pantolonlar ile birden fazla rengin yer aldığı soket çorapları kullanmanız. Kot etek ve giysiler ile de; tüllü, hatta mesajlı soket çoraplar deneyebilirsiniz. Ayakkabı modelleri bakımından ise bir sınırlama yok: belirttiğimiz gibi, soket çorap modelleri hemen her türde ayakkabı ile uyum gösteriyor. Daha fazla beklemeyin ve stilinize kendinize özgü, rengârenk bir dokunuşu soket çoraplar ile yapın! Yaz koleksiyonumuzda olacak Pixter&Bro kadın koleksiyonumuza mutlaka göz gezdirmeyi unutmayın!


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon