150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

Modanın Yeni Rengi Turuncu ile Tanışın!

Turuncu son yıllarda hız kesmeden yükselişine devam ediyor. Başlangıçta geçici gibi düşünülse de turuncu modanın yeni rengi olma konusunda kararlı gözüküyor. Öyle ki son son zamanlar da herkes şunu söylüyor; “Turuncu, yeni siyah” ve hak vermemek elde değil. Çünkü ünlü modacılar defilelerinde ve moda haftalarında turuncu ve tonlarında ki tasarımları arttırmaya devam ediyor. 2014 yılından bu güne turuncu modası hız kesmeden yükseliyor.

Turuncu artık yazlık bir renk olmaktan çıkıp kış aylarında da tercih edilen bir renk olarak karşımıza çıkıyor.  Aslına bakarsanız her mevsim turuncu moda akımı örnekleri ile karşılaşıyoruz.

Şimdi gelin turuncu renk ile nasıl kombinler oluşturabileceğimize bakalım;

Öncelikle turuncu ile en risksiz ve uyumlu renklerden birinin siyah olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Krem ve ten rengi gibi renk tonları da turuncu ile uyumludur. Yine mavi ve tonları turuncu ile bir araya geldiğinde şık bir görünüm sağlayacaktır. Mavinin her tonunda jean ile rahatlıkla kombin oluşturabilirsiniz. Son olarak turuncu ile yeşilin uyumundan bahsetmezsek olmaz.

İlerleyen dönemde de turuncu modası karşımıza çıkmaya devam edecek ve daha da popüler hale gelecek gibi duruyor. Çünkü modacıların tasarımlarında bu renge daha fazla yer verdiğini görüyoruz. Mağazamızda turuncu modasına uygun kombin seçimlerini görebilir ve Pixter&Bro adresinden ürünleri detaylı olarak inceleyip güvenle alışveriş yapabilirsiniz.


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon