100 TL Üzeri %20 İndirim ve KARGO BEDAVA!

Günlük Yaşamda Tarzınla Yürü

Tarz sahibi olmak hangimizin hayali değil ki… Birilerinin bir kıyafet görüp, bizimle özdeşleştirmesi; parfümümüzün tanınması, tarzımızın bir imza gibi özel olması hepimizin arzusu. Tarz sahibi olmak biraz zor bir uğraş gibi görünse de, üzerine düşünmeye, emek harcamaya ve özenmeye kesinlikle değer. Bu sebeple de diyoruz, “tarzınla yürü, namın yürüsün”…

tarzını nasıl tamamlamak istiyorsun


Tarzınızı en kolay yakalayacağınız alan, kesinlikle günlük yaşam… Günlük yaşamda sizi kısıtlayan, yönlendiren, belli bir giyim koduna mecbur bırakan hiçbir şey yok. Belki biraz hava durumundan etkilenirsiniz ama onu da aşarsınız zaten. Günlük yaşamda tarzınızla yürürken size eşlik edecek parçaları, üzerine biraz düşünerek birkaç ayda bir araya getirirsiniz diye tahmin ediyoruz. Dolabınızı ana parçalar ve değişken parçalar olarak ayırdığınızı düşünün. Değişken parçalara, kombinlerinizi tamamlayacak şeyler doldurun. Pixter&Bro'nun geniş çorap koleksiyonu işinize çok yardımcı olacaktır. Pek  çok etek, elbise, şort ve pantolonun tüm havasını değiştirecek parçalar kesinlikle çoraplardır. 

İş Hayatında Tarzınla Yürü
İş hayatı, belli kıyafet kalıpları dahilinde giyinmek durumunda olduğumuz ve tarzımızı yüzde yüz yaşayamadığımız bir alan. Böyle zamanlarda detayların önemi daha da artıyor. Herkes benzer elbiseleri ve etekleri giyerken, siz ayakkabı ve çorap seçiminizle fark yaratabilirsiniz. Aynı şekilde, kombini tamamlayacak aksesuarlar ve makyaj da çok önemli. Biraz ilham alsam iyi olacak diyenler için, Pixter&Bro!

Geceye Tarzınla Yürü

Geceye Tarzınla Yürü
Eğri oturup, doğru konuşalım… Her gece partilerde, çılgınca dans ortamlarında değiliz ve o kadar sık felekten bir gece çalmıyoruz. Haliyle gece çıkarken kombinler yapmak için biraz kafa patlatıyoruz. Gece dışarı çıkarken, daha tarz sahibi ve kimlikli bir kombin hazırlamak için en büyük önerimiz, sadelikten birkaç adım uzaklaşmanız. Sadelik iyidir ama geceleri değil. Tarzınıza renk ve şekil olarak zenginlik katın, alışılmadık parçaları harmanlayın. Biraz daha fikir için de Pixter&Bro’dan destek alın.

Her An Tarzınla Yürü

Her An Tarzınla Yürü
Tarz sahibi olmanın hepimizin hayali olduğundan zaten bahsettik. Ve zaten hepimiz bunu biliyoruz… Tarzınızı oluşturmak, eksikleri tamamlamak, güçlü tarzlardan ilham almak ve tarzınızla yürümek için Pixter&Bro’dan hemen destek alabilirsiniz.

Pixter&Bro ile her kombin sizin imzanız olsun ve her zaman sizi mutlu edecek şekilde görürün.


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon