150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

Erkek şapka modellerinden hangisi moda? Fötr, spor veya kep; fark etmez!

İyi haber: Türk erkekleri aksesuar fobisini şapkayla yendi. Şapkanın her türlüsü moda, hadi çekinmeyin, takın!

Aksesuarların babasıdır şapkalar. Hatta erkek egemen bir aksesuardır. Kıyafete bir nevi son dokunuştur. Tek söz etmeden bir erkeğin hayata duruşunu, bakışını yansıtır. Janti, elegan, klastır, bazen de fazlaca spordur. Ama mutlaka erkeksidir.

Özellikle 1700-1800 yıllarında bir nevi centilmenlik ve statü sembolüydü şapkalar. Şimdi tasarımcıların yeni kombin yorumlarıyla, pop yıldızlarının ve Hollywood starlarının referanslarıyla, tekrar sokağa, yanı başımıza indi. Zamanında servet harcanarak alınan, özel temizlenen, şapkalar, şimdilerde her mağazada uygun fiyatlara bulabiliyoruz. Asil şapkalar moda oldu, sokağa indi.

İster Johnny Depp ve Ryan Gosling’in yeniden yorumladığı ve Mad Men dizisinin özendirdiği panama modeliyle nostaljik centilmen şıklığını yakalayın, ister siyahi Amerikalı hip-hop şarkıcılarının çıkarmadığı beyzbol kepleriyle renkli, spor, dinamik kombinler yapın. Ya da bu sezon patlayan kovboy hasır şapkalarını plajda kullanın. Asker şapkaları, bowler, fötr, fedora modelleri de defilelerdeki gibi günlük kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon