100 TL Üzeri %20 İndirim ve KARGO BEDAVA!

Eğlencenin Yeni Adresi Kayıkhane

Manzarası ve mönüsüyle şimdiden müdavimlerini yaratan “Moda Kayıkhane Cafe - Bar & Event Hall”, Anadolu Yakası’nın Babylon’u oldu.

Akşam çıkarken ayaklarında Pixter&Bro, kulaklarında canlı müzik ile hayatın tadını çıkar Bro!

Son yıllarda Bomontiada ve Babylon’un yarattığı mahalle kültürünün bir benzerini, Moda’da da görmek mümkün. Bu kültürü pekiştiren kafelere ve restoranlara bir yenisi daha eklendi: Moda Kayıkhane Cafe - Bar & Event Hall....

100 yıllık bina aslına  uygun restore edildi

Moda Kayıkhane Cafe-Bar & Event Hall, hemen yan taraftaki yine aynı işletmeye ait olan Moda Sahil Restaurant’la komşu. Kayıkhane kısmına restoranın yan tarafından giriyorsunuz. Mekan, ortalama 1000 kişilik bir alan üzerine kurulu. Rıhtım kısmının haricinde konser alanı ve bar kısmı da bulunuyor. Genel koordinatör Danış Yıldırım’a “Moda nihayet Babylon’una kavuştu mu?” diye sorduğumda şöyle yanıt veriyor: “Daha da iyisi oldu. Özellikle ses akustiği ve fiziksel nitelik olarak bir benzerimiz yok. Yaklaşık 100 senelik bina çok ihmal edilmişti. Açılalı bir ay oldu ve reaksiyonlar çok olumlu. Etkinlik günlerinde izdiham yaşıyoruz.” 

Tango ve Yunan müziği gecelerine katılın

Mekanda her salı Tango geceleri düzenleniyor. 30 TL’ye katılabileceğiniz bu etkinlikte, özel bir tango okulu sahneye çıkıyor. Emin olun dans etmeseniz bile kulağınızı okşayan Latin ezgileri eşliğinde çarşaf gibi uzanan denizi seyretmek keyfinize keyif katacak. Mekanda ayrıca yakın zamanda da Yunan müziği geceleri yapılacak.


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon