100 TL Üzeri %20 İndirim ve KARGO BEDAVA!

Çorapları Neden Bu Kadar Çok Seviyoruz?

Çoraplar, çoraplarımız… Onlar olmadan ayaklar mutsuz, onlar olmadan ayaklar yalnız… Bazen ayaklarımızı ısıtan, bazen tarzımızı pekiştiren, bazen de sevimlilikleri ile en iyi hediye olan çoraplar. Çorapları neden bu kadar çok seviyoruz? Çoraplara neden bu kadar çok anlam yüklüyoruz? İşte hepsinin cevabını bulmak için uzun araştırmalar yaptık. Şimdi sonuçları paylaşma zamanı!

Çorap sevgimizin bir sebebi olmalı… Peki ne?

1. Çünkü çoraplar mutlu eder…
Çekmeceden alıp  giydiğiniz bir çift çoraptaki mutluluk gibisi var mı? Soket çoraplar, külotlu çoraplar, fileli çoraplar! Çoraplar bacaklar ile buluşuyor, ve tüm gün tarzınla yürüyorsun! . Daha ne olsun?

2. Çünkü çoraplar tarzımızın bir parçasıdır…
File çorap, simli patik çorap, kurdeleli, soket çorap… Tarzımızı tamamlamak için ihtiyaç duyduğumuz parçalar. Çorap deyip geçmemek gerekiyor yani. Tarzımızı tamamlayacak ve güçlendirecek güce sahip olan çoraplara biraz daha sevgi lütfen.

3. Çünkü en kolay hediye…
Herkese her zaman çorap hediye edebilirsiniz. Çorap böyle de kucaklayıcıdır işte. Cinsiyet, yaş, sınıf, statü farkı olmadan herkesin ihtiyacıdır. 7’den 77’ye… Çoraplar her zaman en samimi hediyedir.


4. Çünkü çorapsız olmaz…
Şık elbiseniz, okul kıyafetiniz, son moda eteğiniz, ofis giyiminiz… Çorapsız olmaz. Her an çoraplara ihtiyaç duyuyoruz. Bebek, genç, yaşlı, kadın, erkek… Hepimiz! Hem dış görünümü tamamlamak, hem de soğuyan havadan etkilenmemek için çoraplar, ille de çoraplar.


5. Çünkü bazen özel ihtiyaçlarımıza cevap verirler…
Evet doğru okudunuz. Cefakar çoraplar, özel zamanlarda ihtiyaçlarımıza cevap vermek üzere de farklı formlarda tasarlanmıştır. Bazen bebeğini karnında taşıyan anneler, bazen biraz daha fit görünmek isteyenler, bazen kan dolaşımına dikkat edenler özel çoraplara ihtiyaç duyarlar. 


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon