150 TL ÜZERİ %20 İNDİRİM

Bayram Alışverişi için Stil Önerileri

Bayram tatilini hem şık hem de rahat geçirmek isteyenler için stil önerilerini derledik. Bu bayramda da ayakların show yapsın ve herkese kim olduğunu göster!

İster patik çorap ister babet çorap olsun Pixter&Bro'dan vazgeçme! Sen de bizdensin Bro, şimdi sana özel bayram koleksiyonu burada.

İşte bayram alışverişinde kolaylık sağlayacak stil önerileri...

İşte bayram alışverişinde sizlere kolaylık sağlayacak stil önerileri...

- Bu yaz pastel tonlar, ışıltılı detaylar ve rahat kesimli modeller moda. Bayram kombinlerinizde, tercihinizi bu yönde yaparak hem soft hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. - Tek renk kombin tercih edecekseniz, şık bir ipek eşarpla kombininizi çarpıcı hale getirebilirsiniz.

- Bayramda kıyafet tercihinizi çiçek desenli parçalardan yana yapacaksanız, hasır çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

- Sarı, mint yeşili ve ekru bu bayram kombinlerde en çok tercih edilecek renkler arasında. Sizde bu renk tonlarında bir kıyafet ile tarzınızdan söz ettirebilirsiniz.

- Sıcak günlerin daha konforlu geçmesini sağlamak için serin tutan, bol ve tek parça kıyafetler giyebilirsiniz.

- Tek parçada şıklık yakalamak için floral desenli elbiseleri tercih edebilirsiniz.

- Ten renginizi ortaya çıkaracak beyaz bir gömleği canlı renk bir çanta ile kombinleyebilir, kombininizi hareketlendirmek için çantanıza fular takabilirsiniz.


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Sale

Unavailable

Sold Out

çARKI ÇEVİR Spinner icon